Związek Literatów na Mazowszu Związek Literatów na Mazowszu
Związek Literatów na Mazowszu
Link do strony na Facebooku
Login:
Hasło:

forum literackie

Jesiennieje

Warmińska cisza

W poszukiwaniu

Myśli o stanie wojennym

Myśli o stanie wojennym

"Po przejściach"

Pandemia

Mama

więcej..

Partnerzy ZLM

AES

Partnerzy Muzeum Szlachty Polskiej w Ciechanowie MDK Przasnysz Muzeum Historyczne w Przasnyszu Urząd Miasta Ciechanów Starostwo Powiatowe w Ciechanowie Samorząd Województwa Mazowieckiego


XI Ogólnopolski Konkurs Literacki "O Pióro Reymonta" 2017

Gminny Ośrodek Kultury i Sportu w Kobielach Wielkich, Gminna Biblioteka Publiczna w Kobielach Wielkich oraz Wójt Gminy Kobiele Wielkie zapraszają do udziału w kolejnej, XI edycji Ogólnopolskiego Konkursu Literackiego "O Pióro Reymonta". Głównym przesłaniem konkursu jest popularyzacja postaci i twórczości Władysława Stanisława Reymonta; kultywowanie obrzędów i tradycji kultury ludowej wsi polskiej - tak pięknie opisywanych przez Reymonta.

Prace w formie noweli, opowiadania, rozprawki, opisu kronikarskiego, reportażu bądź felietonu; objętości do 10 str., wraz z Kartą Zgłoszenia należy przesyłać do 31.03.2017r. pod adres: Gminny Ośrodek Kultury i Sportu w Kobielach Wielkich; ul. Reymonta 75; 97-524 Kobiele Wielkie.

Szczegółowe informacje dotyczące konkursu są zawarte w regulaminie. Karta zgłoszenia oraz regulamin dostępne w załącznikach.

Wszelkie pytania należy kierować pod nr tel. 44 6810057 lub adres e-mail: gokis@poczta.onet.pl

 
Załączniki:
    REGULAMIN KONKURSU
    KARTA ZGŁOSZENIA


 


 


 


 

2017-03-30 13:25:12 - Krzysztof Turowiecki

Związek Literatów na Mazowszu Projekt i wykonanie www.ekspansja.eu