Związek Literatów na Mazowszu Związek Literatów na Mazowszu
Związek Literatów na Mazowszu
Link do strony na Facebooku
Login:
Hasło:

forum literackie

Zmarła poetka i malarka Marianna Olkowska

Refleksje z ostatniego Pożegnania Prof. Juliuszowi Chrościckiemu

W KRAINIE POEZJI (recenzja)

Fryderyk wciąż żywy

Mazurki w Sannikach

Wacław Holewiński - penetrujący rewiry historii

Ukołysana

Ukoić

więcej..

Partnerzy ZLM

AES

Partnerzy Muzeum Szlachty Polskiej w Ciechanowie MDK Przasnysz Muzeum Historyczne w Przasnyszu Urząd Miasta Ciechanów Starostwo Powiatowe w Ciechanowie Samorząd Województwa Mazowieckiego


OGÓLNOPOLSKI KONKURS POETYCKI "CIĘTE SŁOWA"

Portal Poetycki NAMIDA oraz Wydawnictwo "FLOSART" zapraszają do udziału w Ogólnopolskim Konkursie Poetyckim "Cięte Słowa".


To Twoja szansa na debiut!


Około czterdziestu najlepszych utworów zostanie opublikowanych w pokonkursowych tomikach poetyckich (tradycyjnym i e-booku).


Nagrody:
Opublikowanie utworów w tomiku wierszy wydanym przez Wydawnictwo "FLOSART" i promowanym przez wydawnictwo oraz Portal NAMIDA.
Za każdy zakwalifikowany do tomiku wiersz autor otrzyma egzemplarz autorski.
Laureaci trzech pierwszych miejsc otrzymają nagrody rzeczowe w postaci sprzętu elektronicznego.


Wydawnictwo "FLOSART" bierze pod uwagę możliwość zawarcia dłuższej współpracy wydawniczej z wyróżnionymi autorami.


REGULAMIN
1.Konkurs przeznaczony jest dla osób, które ukończyły 18 rok życia.
2.Każdy uczestnik może nadesłać tylko jeden zestaw utworów, składający się z 3 do 7 wierszy.
3.Tematyka wierszy jest dowolna, ale powinna nawiązywać do swobodnie rozumianego hasła konkursu - "Cięte Słowa". Utwory mogą być inspirowane, pod względem tematycznym, stylistycznym lub strukturalnym, na przykład japońskim haiku.
4.Na konkurs mogą zostać nadesłane tylko wiersze wcześniej nie publikowane (zarówno w publikacjach drukowanych, jak i w internecie) oraz nie nagradzane w innych konkursach. Utworów nie można również publikować w wyżej wymienionych mediach przez 60 dni po zakończeniu konkursu.
5.Zgłoszenia należy nadsyłać wyłącznie poprzez formularz konkursowy znajdujący się na stronie Portalu NAMIDA (link na dole strony).
6.Koszty związane z drukiem oraz wysyłką swoich prac, które ponoszą zwykle uczestnicy innych konkursów, organizatorzy Konkursu „Cięte Słowa” postanowili wykorzystać w bardziej praktyczny sposób. Dlatego uczestnicy konkursu zobowiązani są do wpłaty kwoty wpisowej w wysokości 10 złotych na konto Wydawnictwa "FLOSART".


Numer konta:


mbank
66 1140 2004 0000 3102 7354 9311
Wydawnictwo Flosart
13-200 Działdowo
Pl. 1 Maja 7
tytułem: wpisowe konkurs cięte słowaZebrana w ten sposób kwota zostanie przeznaczona na wydanie w druku pokonkursowego tomiku wierszy oraz jego promocję.7.Termin nadsyłania prac na konkurs mija 30 listopada 2011 roku.
8.Oceny utworów dokona jury.
9.Ogłoszenie wyników nastąpi w ciągu trzydziestu dni po terminie nadsyłania prac, za pośrednictwem witryn internetowych Portalu Poetyckiego NAMIDA oraz Wydawnictwa "FLOSART".
10.Pokonkursowe tomiki poetyckie zostaną wydane w ciągu trzech miesięcy po rozstrzygnięciu konkursu. Znajdzie się w nich około czterdziestu najlepszych utworów wyłonionych w konkursie.
11.Do zwycięzców konkursu nagrody zostaną przesłane pocztą tradycyjną.
12.Organizatorzy konkursu zastrzegają sobie prawo do publikowania nadesłanych prac bez wypłacenia honorariów autorskich. Autorzy biorący udział w konkursie zrzekają się prawa do wynagrodzenia finansowego z tytułu publikacji w pokonkursowym tomiku poetyckim "Cięte Słowa" oraz na stronach: namida.pl | wydawnictwo-flosart.pl
13.Prace osób, które nie zastosują się do regulaminu konkursu nie zostaną poddane ocenie.
14.W sprawach spornych wynikających z interpretacji regulaminu, ostateczną decyzję podejmują organizatorzy w porozumieniu z jury.
15.Autor, nadsyłając prace na konkurs, zgadza się na przetwarzanie danych osobowych do celów konkursowych.


FORMULARZ ZGŁOSZENIA DO KONKURSU


 

2011-08-17 19:58:00 - Krzysztof Turowiecki

Związek Literatów na Mazowszu Projekt i wykonanie www.ekspansja.eu