Związek Literatów na Mazowszu Związek Literatów na Mazowszu
Związek Literatów na Mazowszu
Link do strony na Facebooku
Login:
Hasło:

forum literackie

W poszukiwaniu

Myśli o stanie wojennym

Myśli o stanie wojennym

"Po przejściach"

Pandemia

Mama

Głosy w Domu Turka

Dar

więcej..

Partnerzy ZLM

AES

Partnerzy Muzeum Szlachty Polskiej w Ciechanowie MDK Przasnysz Muzeum Historyczne w Przasnyszu Urząd Miasta Ciechanów Starostwo Powiatowe w Ciechanowie Samorząd Województwa Mazowieckiego


Wiktor Golubski - Skarbnik

W.Golubski(ur. 5 kwietnia 1957 r. w Działdowie), polski poeta
Absolwent Wydziału Zootechnicznego Akademii Rolniczo-Technicznej w Olsztynie (1993, późniejszy Wydział Bioinżynierii Zwierząt Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego w Olsztynie). Debiutował w 1981r. Z poezją jest za pan brat już od wielu lat. Inspiracją do poszukiwań twórczych jest otaczający świat.

 

Jest laureatem Biesiad Poetyckich. Utwory publikowane w prasie i prezentowane w radiu oraz w almanachach literackich Dom wierszem stawiany, Kropla słońca, Strofy pokoleń, Czas niesiony w teraźniejszość, Dziewiąta struna, Słowem ocalić słowo, Rozmowa pokoleń.

 

Jego wiersze znajdują się również w antologiach Romantycznej ziemi czar , Opinogóra w wierszach oraz w albumie poetycko-plastycznym Twórcy … drzewa ziemi naszej.

 

Wydał pięć autorskich zbiorów wierszy: Dotykanie świata (2003), Spacer z balladą (2005), Dama Pik (2007), Zatrzymane w kadrze (2009), Srebrne spinki (2010). Należy do Związku Literatów na Mazowszu oraz do Stowarzyszenia Autorów Polskich. Mieszka w Ciechanowie.

 

 

 

 

Związek Literatów na Mazowszu Projekt i wykonanie www.ekspansja.eu