Związek Literatów na Mazowszu Związek Literatów na Mazowszu
Związek Literatów na Mazowszu
Link do strony na Facebooku
Login:
Hasło:

forum literackie

Refleksje z ostatniego Pożegnania Prof. Juliuszowi Chrościckiemu

W KRAINIE POEZJI (recenzja)

Fryderyk wciąż żywy

Mazurki w Sannikach

Wacław Holewiński - penetrujący rewiry historii

Ukołysana

Ukoić

Jesiennieje

więcej..

Partnerzy ZLM

AES

Partnerzy Muzeum Szlachty Polskiej w Ciechanowie MDK Przasnysz Muzeum Historyczne w Przasnyszu Urząd Miasta Ciechanów Starostwo Powiatowe w Ciechanowie Samorząd Województwa Mazowieckiego


Zaproszenie na Walne Zgromadzenie członków ZLM

Członkowie Związku Literatów na Mazowszu.


Szanowni Literaci.


Pragnę Was zaprosić na doroczne Walne Zgromadzenie Związku Literatów na Mazowszu. Odbędzie się ono 21 marca 2024 r. (czwartek), o godz. 14.30 (drugi termin – godz. 15.00), w Miejskiej Bibliotece Publicznej (Krzywa Hala) w Ciechanowie, Pl. J. Piłsudskiego 1. 


W programie Walnego znajdą się sprawozdania za 2023 rok – merytoryczne i finansowe, ważne sprawy organizacyjne i programowe, stąd obecność literatów na Walnym Zgromadzeniu jest bardzo wskazana, wręcz obowiązkowa, zwłaszcza po Jubileuszowym dla nas roku 25-lecia. Prosiłabym też o zabranie ze sobą legitymacji członkowskich (członkowie, zwłaszcza nowo przyjęci, proszeni są o przyniesienie swoich zdjęć legitymacyjnych), dla potwierdzenia i uzupełnienia składek.  


Proszę też o zarezerwowanie sobie więcej czasu, bo o godz. 17.00, w tej samej Bibliotece, mamy XXIV ciechanowską edycję Światowego Dnia Poezji ustanowionego przez UNESCO, podczas której m.in. prelekcję „O znaczeniu poezji” wygłosi prof. Anna Czajka-Cunico z Genui i będzie rozstrzygnięcie XXI Konkursu na Książkę Roku 2023 Związku Literatów na Mazowszu i wręczenie statuetki „Złote Pióro” (ocenę wydanych w 2023 r. przez ciechanowskich literatów książek przedstawi Jury pod przewodnictwem  ks. dr. Eligiusza Dymowskiego OFM). 


Serdecznie zapraszam i pozdrawiam,


Prezes Związku Literatów na Mazowszu 


dr Teresa Kaczorowska


 

 

 

 

 

2024-03-01 17:42:14 - Krzysztof Turowiecki

Związek Literatów na Mazowszu Projekt i wykonanie www.ekspansja.eu