Związek Literatów na Mazowszu Związek Literatów na Mazowszu
Związek Literatów na Mazowszu
Link do strony na Facebooku
Login:
Hasło:

forum literackie

Refleksje z ostatniego Pożegnania Prof. Juliuszowi Chrościckiemu

W KRAINIE POEZJI (recenzja)

Fryderyk wciąż żywy

Mazurki w Sannikach

Wacław Holewiński - penetrujący rewiry historii

Ukołysana

Ukoić

Jesiennieje

więcej..

Partnerzy ZLM

AES

Partnerzy Muzeum Szlachty Polskiej w Ciechanowie MDK Przasnysz Muzeum Historyczne w Przasnyszu Urząd Miasta Ciechanów Starostwo Powiatowe w Ciechanowie Samorząd Województwa Mazowieckiego


Podwójny Srebrny Jubileusz Wkrótce spotkania

  Podwójny Srebrny Jubileusz: 25-lecia Związku Literatów na Mazowszu (ZLM) oraz „Ciechanowskich Zeszytów Literackich”, trwa.


  Wkrótce jubileuszowe spotkania odbędą się: w Europejskim Centrum Artystycznym im. F. Chopina w Sannikach (14 listopada 2023 r., godz. 17.00) oraz w Książnicy Płockiej w Płocku (15 listopada 2023, godz. 17.00). W programie będzie prelekcja prezes ZLM dr Teresy Kaczorowskiej, poezja, muzyka, otwarcie wystawy jubileuszowej, prezentacja wydawnictw ZLM oraz płyty CD „Podróż do Erato” z wierszami 14 poetów z ZLM, do których muzykę skomponował bard Wojtek Gęsicki. 


  Natomiast w Ciechanowie, na ul. Warszawskiej, jeszcze do końca listopada 2023 r. można oglądać jubileuszową ekspozycję ZLM, którą pomógł przygotować Urząd Miasta w Ciechanowie, zaś w czwartek, 16 listopada, o godz.17.00, w Miejskiej Bibliotece Publicznej odbędzie się spotkanie z poetą z ZLM - Juliuszem Erazmem Bolkiem z Warszawy. Zapraszam!


 01


02


03


04


05


06


07


08


Nowa płyta „Podróż do Erato”


Wojtek Gęsicki i jego najnowsza “Podróż do Erato”


  


 


 


 

2023-11-12 10:06:40 - Krzysztof Turowiecki

Związek Literatów na Mazowszu Projekt i wykonanie www.ekspansja.eu