Związek Literatów na Mazowszu Związek Literatów na Mazowszu
Związek Literatów na Mazowszu
Link do strony na Facebooku
Login:
Hasło:

forum literackie

Refleksje z ostatniego Pożegnania Prof. Juliuszowi Chrościckiemu

W KRAINIE POEZJI (recenzja)

Fryderyk wciąż żywy

Mazurki w Sannikach

Wacław Holewiński - penetrujący rewiry historii

Ukołysana

Ukoić

Jesiennieje

więcej..

Partnerzy ZLM

AES

Partnerzy Muzeum Szlachty Polskiej w Ciechanowie MDK Przasnysz Muzeum Historyczne w Przasnyszu Urząd Miasta Ciechanów Starostwo Powiatowe w Ciechanowie Samorząd Województwa Mazowieckiego


Walne Zgromadzenie Związku Literatów na Mazowszu

Szanowni Literaci.


  Pragnę Was zaprosić na doroczne Walne Zgromadzenie Związku Literatów na Mazowszu, tym razem wyborcze. Odbędzie się ono 21 marca 2023 r. (wtorek), o godz. 14.30 (drugi termin – godz. 15.00), w Miejskiej Bibliotece Publicznej (Krzywa Hala) w Ciechanowie, Pl. J. Piłsudskiego 1. 


  W programie Walnego znajdą się sprawozdania za 2022 rok – merytoryczne i finansowe, wybory uzupełniające do Zarządu ZLM (po śmierci wiceprezesa Dariusza Węcławskiego) oraz ważne sprawy organizacyjne i programowe, stąd obecność literatów na Walnym Zgromadzeniu jest bardzo ważna, wręcz obowiązkowa, zwłaszcza w Jubileuszowym dla nas roku 25-lecia. Prosiłabym też o zabranie ze sobą legitymacji członkowskich (nowo przyjęci członkowie proszeni są o przyniesienie swoich zdjęć legitymacyjnych), dla potwierdzenia i uzupełnienia składek.  


  Proszę też o zarezerwowanie sobie więcej czasu, bo o godz. 17.00, w tej samej Bibliotece, nastąpi rozstrzygnięcie XX Konkursu na Książkę Roku 2022 Związku Literatów na Mazowszu i wręczenie statuetki „Złote Pióro” (ocenę wydanych w 2022 r. przez ciechanowskich literatów książek przedstawi Jury pod przewodnictwem  dr. Pawła Krupki). 


Serdecznie zapraszam i pozdrawiam,


Prezes Związku Literatów na Mazowszu 


dr Teresa Kaczorowska


 


 


 


 


 

2023-03-05 12:00:18 - Krzysztof Turowiecki

Związek Literatów na Mazowszu Projekt i wykonanie www.ekspansja.eu