Związek Literatów na Mazowszu Związek Literatów na Mazowszu
Związek Literatów na Mazowszu
Link do strony na Facebooku
Login:
Hasło:

forum literackie

Jesiennieje

Warmińska cisza

W poszukiwaniu

Myśli o stanie wojennym

Myśli o stanie wojennym

"Po przejściach"

Pandemia

Mama

więcej..

Partnerzy ZLM

AES

Partnerzy Muzeum Szlachty Polskiej w Ciechanowie MDK Przasnysz Muzeum Historyczne w Przasnyszu Urząd Miasta Ciechanów Starostwo Powiatowe w Ciechanowie Samorząd Województwa Mazowieckiego


20 jubileuszu Związku Twórców Ziemi Zawkrzeńskiej

   26 sierpnia 2022 roku w auli Państwowej Uczelni Zawodowej im. Ignacego Mościckiego w Mławie odbyła się uroczystość 20 jubileuszu Związku Twórców Ziemi Zawkrzeńskiej. Związek Literatów na Mazowszu reprezentowała czteroosobowa delegacja w składzie: Teresa Kaczorowska – prezes, Dariusz Węcławski – wiceprezes, Wiktor Golubski – skarbnik oraz Piotr Kaszubowski – sekretarz. Jubileusz odbył się z dwuletnim „poślizgiem”, ze względu na pandemię Covid-19.


   Uroczystości otworzył Wiesław Kiwit, prezes zarządu ZTZZ, a prowadziła Wiesława Palewska. Po prezentacji historii związku i wydanego z tej okazji almanachu, rozstrzygnięto V Konkurs Jednego Wiersza im. Kamili Stabach. Konkurs wygrała Anna Sowa-Matalińska, a Mariola Kokowska, członek ZLM, została jedną z jego laureatek. W jury konkursu zasiadali m.in. dr Teresa Kaczorowska i dr Piotr Kaszubowski z ZLM. Od strony muzycznej wydarzenie umiliła Aleksandra Sobolewska i zespół Bard Jockier i Przyjaciele.


 1

2

 3

4

5

6

7

8

9

 

 

 

 

 

 

 

 

 

2022-08-28 12:49:17 - Krzysztof Turowiecki

Związek Literatów na Mazowszu Projekt i wykonanie www.ekspansja.eu