Związek Literatów na Mazowszu Związek Literatów na Mazowszu
Związek Literatów na Mazowszu
Link do strony na Facebooku
Login:
Hasło:

forum literackie

Jesiennieje

Warmińska cisza

W poszukiwaniu

Myśli o stanie wojennym

Myśli o stanie wojennym

"Po przejściach"

Pandemia

Mama

więcej..

Partnerzy ZLM

AES

Partnerzy Muzeum Szlachty Polskiej w Ciechanowie MDK Przasnysz Muzeum Historyczne w Przasnyszu Urząd Miasta Ciechanów Starostwo Powiatowe w Ciechanowie Samorząd Województwa Mazowieckiego


Walne Zgromadzenie członków Związku

Członkowie Związku Literatów na Mazowszu 


Szanowni Literaci,


   Pragnę zaprosić na doroczne Walne Zgromadzenie członków Związku Literatów na Mazowszu, tym razem wyborcze. Odbędzie się ono 21 marca 2022 r. (poniedziałek), o godz. 14.00 (drugi termin – godz. 14.30), w Miejskiej Bibliotece Publicznej (Krzywa Hala) w Ciechanowie, Pl. J. Piłsudskiego 1. 


   W programie Walnego znajdą się sprawozdania za 2021 rok – merytoryczne i finansowe, wybory władz ZLM (Zarządu, Komisji Rewizyjnej, Sądu Koleżeńskiego) oraz ważne sprawy organizacyjne i programowe, stąd, obecność literatów na Walnym Zgromadzeniu jest ważna i obowiązkowa. Prosiłabym też o zabranie ze sobą legitymacji członkowskich, dla potwierdzenia i uzupełnienia składek.  


   Proszę też o zarezerwowanie sobie więcej czasu, bo o godz. 17.00, w tej samej Bibliotece, nastąpi rozstrzygnięcie XIX Konkursu na Książkę Roku 2021 Związku Literatów na Mazowszu i wręczenie statuetki „Złote Pióro” (ocenę wydanych w 2021 r. przez ciechanowskich literatów książek przedstawi jury pod przewodnictwem  ks. dr. Eligiusza Dymowskiego). 


Serdecznie zapraszam i pozdrawiam,


Prezes Związku Literatów na Mazowszu 


dr Teresa Kaczorowska2022-03-03 18:31:27 - Krzysztof Turowiecki

Związek Literatów na Mazowszu Projekt i wykonanie www.ekspansja.eu