Związek Literatów na Mazowszu Związek Literatów na Mazowszu
Związek Literatów na Mazowszu
Link do strony na Facebooku
Login:
Hasło:

forum literackie

Warmińska cisza

W poszukiwaniu

Myśli o stanie wojennym

Myśli o stanie wojennym

"Po przejściach"

Pandemia

Mama

Głosy w Domu Turka

więcej..

Partnerzy ZLM

AES

Partnerzy Muzeum Szlachty Polskiej w Ciechanowie MDK Przasnysz Muzeum Historyczne w Przasnyszu Urząd Miasta Ciechanów Starostwo Powiatowe w Ciechanowie Samorząd Województwa Mazowieckiego


Walne Zgromadzenie Członków ZLM

Szanowni Literaci,


   Pragnę zaprosić na doroczne, przełożone przez pandemię koronawirusa, Walne Zgromadzenie członków Związku Literatów na Mazowszu. Zaplanowaliśmy je na 15 czerwca 2021 r. (wtorek), o godz. 15.30 (drugi termin – godz. 16.00.), w Miejskiej Bibliotece Publicznej w Ciechanowie (Krzywa Hala, Plac Piłsudskiego 1), miejscu dla ludzi pióra ważnym, choćby z tego względu, że od roku ma w niej swoją siedzibę Związek Literatów na Mazowszu. 


   W programie Walnego znajdą się sprawozdania za 2020 rok – merytoryczne i finansowe – oraz inne ważne sprawy: bieżące, wydawnicze, programowe. Obecność literatów na dorocznym Walnym Zgromadzeniu jest zawsze ważna, a w tym wyjątkowym roku powinna być jeszcze ważniejsza, wręcz obowiązkowa (należy też zabrać ze sobą legitymacje i uzupełnić składki). 


   Proszę o zarezerwowanie sobie więcej czasu, bo zaraz po naszym Walnym, o godz. 18.00, zaczynamy XXI ciechanowską edycję Światowego Dnia Poezji ustanowionego przez UNESCO, w ramach której odbędzie m.in. się wręczenie statuetki „Złote Pióro” na Książkę Roku 2020 Związku Literatów na Mazowszu i piękny koncert z poezją K.K. Baczyńskiego (wysyłam osobne zaproszenie).


Serdecznie zapraszam i pozdrawiam,


Prezes 


dr Teresa Kaczorowska

2021-05-20 13:26:03 - Krzysztof Turowiecki

Związek Literatów na Mazowszu Projekt i wykonanie www.ekspansja.eu