Związek Literatów na Mazowszu Związek Literatów na Mazowszu
Związek Literatów na Mazowszu
Link do strony na Facebooku
Login:
Hasło:

forum literackie

Pieśń

Wybór

Pożegnanie poetki Barbary Krajewskiej

URODZINY MARII KONOPNICKIEJ

OJCZYZNA ZNALEZIONA PO LATACH

Ambasador kultury polskiej na Węgrzech i węgierskiej w Polsce

Requiem dla Odkupiciela część I

Requiem dla Odkupiciela, VII

więcej..

Partnerzy ZLM

AES

Partnerzy Muzeum Szlachty Polskiej w Ciechanowie MDK Przasnysz Muzeum Historyczne w Przasnyszu Urząd Miasta Ciechanów Starostwo Powiatowe w Ciechanowie Samorząd Województwa Mazowieckiego


Członkowie Związku Literatów na Mazowszu!

Szanowni Literaci,


Informuję, że nasze Walne Zgromadzenie, a także Światowy Dzień Poezji UNESCO są z 21 marca br. odwołane. Przesyłam treść korespondencji. O przełożonym terminie poinformuję.


Z pozdrowieniami i życzeniami zdrowia,


Teresa Kaczorowska


   Szanowni Literaci,  pragnę zaprosić na doroczne Walne Zgromadzenie członków Związku Literatów na Mazowszu. Odbędzie się ono 21 marca 2020 r. (sobota), o godz. 14.00 (drugi termin – godz. 14.30), w Miejskiej Bibliotece Publicznej (Krzywa Hala) w Ciechanowie, Pl. J. Piłsudskiego 1. 


   W programie Walnego znajdą się sprawozdania za 2019 rok – merytoryczne i finansowe – oraz ważne sprawy organizacyjne i programowe, stąd, obecność literatów na Walnym Zgromadzeniu jest ważna i obowiązkowa. Prosiłabym też o zabranie ze sobą legitymacji członkowskich, dla potwierdzenia uzupełnienia składek.  


   Proszę też o zarezerwowanie sobie więcej czasu, bo o godz. 17.00, w tej samej Bibliotece, nastąpi rozstrzygnięcie XVII Konkursu na Książkę Roku 2019 Związku Literatów na Mazowszu i wręczenie statuetki „Złote Pióro” (ocenę wydanych w 2019 r. przez ciechanowskich literatów książek przedstawi jury pod przewodnictwem  ks. dr. Eligiusza Dymowskiego) oraz koncert Wojtka Gęsickiego.


Serdecznie zapraszam i pozdrawiam,


Prezes Związku Literatów na Mazowszu 


dr Teresa Kaczorowska


 

 

 

 

 

2020-03-12 18:58:37 - Krzysztof Turowiecki

Związek Literatów na Mazowszu Projekt i wykonanie www.ekspansja.eu