Związek Literatów na Mazowszu Związek Literatów na Mazowszu
Związek Literatów na Mazowszu
Link do strony na Facebooku
Login:
Hasło:

forum literackie

ŻNIWA

jajo czy kura

Odszedł kolorowy trubadur

PRAWDY NIE DA SIĘ ZABIĆ

Pieśń

Wybór

Pożegnanie poetki Barbary Krajewskiej

URODZINY MARII KONOPNICKIEJ

więcej..

Partnerzy ZLM

AES

Partnerzy Muzeum Szlachty Polskiej w Ciechanowie MDK Przasnysz Muzeum Historyczne w Przasnyszu Urząd Miasta Ciechanów Starostwo Powiatowe w Ciechanowie Samorząd Województwa Mazowieckiego


Wiktor Golubski - Skarbnik

W.Golubski(ur. 5 kwietnia 1957 r. w Działdowie), polski poeta
Absolwent Wydziału Zootechnicznego Akademii Rolniczo-Technicznej w Olsztynie (1993, późniejszy Wydział Bioinżynierii Zwierząt Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego w Olsztynie). Debiutował w 1981r. Z poezją jest za pan brat już od wielu lat. Inspiracją do poszukiwań twórczych jest otaczający świat.

 

Jest laureatem Biesiad Poetyckich. Utwory publikowane w prasie i prezentowane w radiu oraz w almanachach literackich Dom wierszem stawiany, Kropla słońca, Strofy pokoleń, Czas niesiony w teraźniejszość, Dziewiąta struna, Słowem ocalić słowo, Rozmowa pokoleń.

 

Jego wiersze znajdują się również w antologiach Romantycznej ziemi czar , Opinogóra w wierszach oraz w albumie poetycko-plastycznym Twórcy … drzewa ziemi naszej.

 

Wydał pięć autorskich zbiorów wierszy: Dotykanie świata (2003), Spacer z balladą (2005), Dama Pik (2007), Zatrzymane w kadrze (2009), Srebrne spinki (2010). Należy do Związku Literatów na Mazowszu oraz do Stowarzyszenia Autorów Polskich. Mieszka w Ciechanowie.

 

 

 

 

Związek Literatów na Mazowszu Projekt i wykonanie www.ekspansja.eu