Związek Literatów na Mazowszu Związek Literatów na Mazowszu
Związek Literatów na Mazowszu
Link do strony na Facebooku
Login:
Hasło:

forum literackie

ŻNIWA

jajo czy kura

Odszedł kolorowy trubadur

PRAWDY NIE DA SIĘ ZABIĆ

Pieśń

Wybór

Pożegnanie poetki Barbary Krajewskiej

URODZINY MARII KONOPNICKIEJ

więcej..

Partnerzy ZLM

AES

Partnerzy Muzeum Szlachty Polskiej w Ciechanowie MDK Przasnysz Muzeum Historyczne w Przasnyszu Urząd Miasta Ciechanów Starostwo Powiatowe w Ciechanowie Samorząd Województwa Mazowieckiego


Walne Zgromadzenie, 27 czerwca

Członkowie Związku Literatów na Mazowszu 


Szanowni Literaci,


   Pragnę zaprosić na doroczne, przełożone przez pandemię koronawirusa z 21 marca br., Walne Zgromadzenie członków Związku Literatów na Mazowszu. Teraz zaplanowaliśmy je na 27 czerwca 2020 r. (sobota), o godz. 12.00 (drugi termin – godz. 12.30.), w Muzeum Pozytywizmu w Gołotczyźnie (w Dworku Bąkowskiej), miejscu dla ludzi pióra ważnym, choćby z tego względu, że Związek Literatów na Mazowszu został tam 9 czerwca 2009 r. powołany. 


   W programie Walnego znajdą się sprawozdania za 2019 rok – merytoryczne i finansowe – oraz inne ważne sprawy: bieżące, wydawnicze, programowe, w tym wiele nowości, jak zmiana siedziby Związku. Obecność literatów na dorocznym Walnym Zgromadzeniu jest zawsze ważna, a w tym wyjątkowym roku powinna być jeszcze ważniejsza i obowiązkowa (należy też zabrać ze sobą legitymacje i uzupełnić składki).


Serdecznie zapraszam i pozdrawiam,


Prezes 


dr Teresa Kaczorowska

2020-06-13 06:27:56 - Krzysztof Turowiecki

Związek Literatów na Mazowszu Projekt i wykonanie www.ekspansja.eu