Związek Literatów na Mazowszu Związek Literatów na Mazowszu
Związek Literatów na Mazowszu
Link do strony na Facebooku
Login:
Hasło:

forum literackie

ŻNIWA

jajo czy kura

Odszedł kolorowy trubadur

PRAWDY NIE DA SIĘ ZABIĆ

Pieśń

Wybór

Pożegnanie poetki Barbary Krajewskiej

URODZINY MARII KONOPNICKIEJ

więcej..

Partnerzy ZLM

AES

Partnerzy Muzeum Szlachty Polskiej w Ciechanowie MDK Przasnysz Muzeum Historyczne w Przasnyszu Urząd Miasta Ciechanów Starostwo Powiatowe w Ciechanowie Samorząd Województwa Mazowieckiego


Członkowie Związku Literatów na Mazowszu!

Szanowni Literaci,


Informuję, że nasze Walne Zgromadzenie, a także Światowy Dzień Poezji UNESCO są z 21 marca br. odwołane. Przesyłam treść korespondencji. O przełożonym terminie poinformuję.


Z pozdrowieniami i życzeniami zdrowia,


Teresa Kaczorowska


   Szanowni Literaci,  pragnę zaprosić na doroczne Walne Zgromadzenie członków Związku Literatów na Mazowszu. Odbędzie się ono 21 marca 2020 r. (sobota), o godz. 14.00 (drugi termin – godz. 14.30), w Miejskiej Bibliotece Publicznej (Krzywa Hala) w Ciechanowie, Pl. J. Piłsudskiego 1. 


   W programie Walnego znajdą się sprawozdania za 2019 rok – merytoryczne i finansowe – oraz ważne sprawy organizacyjne i programowe, stąd, obecność literatów na Walnym Zgromadzeniu jest ważna i obowiązkowa. Prosiłabym też o zabranie ze sobą legitymacji członkowskich, dla potwierdzenia uzupełnienia składek.  


   Proszę też o zarezerwowanie sobie więcej czasu, bo o godz. 17.00, w tej samej Bibliotece, nastąpi rozstrzygnięcie XVII Konkursu na Książkę Roku 2019 Związku Literatów na Mazowszu i wręczenie statuetki „Złote Pióro” (ocenę wydanych w 2019 r. przez ciechanowskich literatów książek przedstawi jury pod przewodnictwem  ks. dr. Eligiusza Dymowskiego) oraz koncert Wojtka Gęsickiego.


Serdecznie zapraszam i pozdrawiam,


Prezes Związku Literatów na Mazowszu 


dr Teresa Kaczorowska


 

 

 

 

 

2020-03-12 18:58:37 - Krzysztof Turowiecki

Związek Literatów na Mazowszu Projekt i wykonanie www.ekspansja.eu